DELSEY Cadence mažas lagaminas (55 cm) – modernus ir patikimas rankinio bagažo lagaminas, puikiai tinkantis trumpoms kelionėms ar skrydžiams. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, jis yra itin atsparus smūgiams ir įbrėžimams, todėl patikimai saugo jūsų daiktus.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, todėl prireikus galėsite susidėti daugiau daiktų. Viduje rasite dvi pakavimo zonas su diržais, pertvara, batų ir skalbinių maišeliais bei papildomomis kišenėmis, kurios padeda palaikyti tvarką kelionės metu.
Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir sustiprintas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra iki kelių kartų atsparesnis pažeidimams. Keturi dvigubi ratukai su dvigubo tankio technologija leidžia lagaminui judėti itin lengvai ir tyliai, o daugiafunkcinė teleskopinė rankena užtikrina patogų valdymą. Papildomam patogumui integruota įkrovimo jungtis (skirta išorinei baterijai - powerbank) su vidiniu laidu, todėl galėsite patogiai įkrauti įrenginius keliaudami.
Išmatavimai: 55 x 40 x 21/24 cm.
Svoris: 3 kg.
Talpa: 36 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 3.00 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 21,00 cm |
| Plotis | 40,00 cm |
| Aukštis | 55,00 cm |
| Talpa | 36,00 l |
DELSEY Cadence mažas lagaminas (55 cm) – modernus ir patikimas rankinio bagažo lagaminas, puikiai tinkantis trumpoms kelionėms ar skrydžiams. Pagamintas iš 100 % polikarbonato, jis yra itin atsparus smūgiams ir įbrėžimams, todėl patikimai saugo jūsų daiktus.
Lagaminas turi išplečiamą talpą, todėl prireikus galėsite susidėti daugiau daiktų. Viduje rasite dvi pakavimo zonas su diržais, pertvara, batų ir skalbinių maišeliais bei papildomomis kišenėmis, kurios padeda palaikyti tvarką kelionės metu.
Saugumą užtikrina TSA kodinė spyna ir sustiprintas SECURITECH® 2 užtrauktukas, kuris yra iki kelių kartų atsparesnis pažeidimams. Keturi dvigubi ratukai su dvigubo tankio technologija leidžia lagaminui judėti itin lengvai ir tyliai, o daugiafunkcinė teleskopinė rankena užtikrina patogų valdymą. Papildomam patogumui integruota įkrovimo jungtis (skirta išorinei baterijai - powerbank) su vidiniu laidu, todėl galėsite patogiai įkrauti įrenginius keliaudami.
Išmatavimai: 55 x 40 x 21/24 cm.
Svoris: 3 kg.
Talpa: 36 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Polikarbonatas |
|---|---|
| Svoris | 3.00 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 21,00 |
| Plotis | 40,00 |
| Aukštis | 55,00 |
| Talpa | 36,00 |