Naujiena!
BEST WAY kelioninė rankinio dydžio kuprinė.
Išplanavimas: vienas pagrindinis skyrius, kišenė priekyje. Viduje: skyriai smulkiems daiktams, skyrius kompiuteriui (15,6").
Išmatavimai: 30 x 20 x 40 cm.
Talpa: 20 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.10 kg |
| Lytis | Unisex |
| Gylis | 1,00 cm |
| Plotis | 1,00 cm |
| Aukštis | 1,00 cm |
BEST WAY kelioninė rankinio dydžio kuprinė.
Išplanavimas: vienas pagrindinis skyrius, kišenė priekyje. Viduje: skyriai smulkiems daiktams, skyrius kompiuteriui (15,6").
Išmatavimai: 30 x 20 x 40 cm.
Talpa: 20 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.10 |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 1,00 |
| Plotis | 1,00 |
| Aukštis | 1,00 |
| Talpa | 0,00 |