Ieškote patikimo ir talpaus kelioninio krepšio? Talpus 73 cm DELSEY Dita kelioninis krepšys puikiai tinka savaitgalio išvykoms ar ilgesnėms kelionėms.
Lengvas, bet tvirtas krepšys turi talpų pagrindinį skyrių, patogius ratukus ir ergonomiškas rankenas, todėl jį lengva transportuoti net pilnai pakrautą. Krepšį galima nešioti rankoje arba patogiai vežti, naudojant ištraukiamą teleskopinę rankeną.
Išmatavimai: 78 x 36 x 34,5 cm.
Svoris: 2,4 kg.
Talpa: 78 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.40 kg |
| Lytis | Unisex |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Gylis | 34,50 cm |
| Plotis | 36,00 cm |
| Aukštis | 73,00 cm |
| Talpa | 78,00 l |
Ieškote patikimo ir talpaus kelioninio krepšio? Talpus 73 cm DELSEY Dita kelioninis krepšys puikiai tinka savaitgalio išvykoms ar ilgesnėms kelionėms.
Lengvas, bet tvirtas krepšys turi talpų pagrindinį skyrių, patogius ratukus ir ergonomiškas rankenas, todėl jį lengva transportuoti net pilnai pakrautą. Krepšį galima nešioti rankoje arba patogiai vežti, naudojant ištraukiamą teleskopinę rankeną.
Išmatavimai: 78 x 36 x 34,5 cm.
Svoris: 2,4 kg.
Talpa: 78 l.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.40 |
| Lytis | Unisex |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Gylis | 34,50 |
| Plotis | 36,00 |
| Aukštis | 73,00 |
| Talpa | 78,00 |