KATANA moteriška rankinė.
Išplanavimas: vienas pagrindinis skyrius, viduje užsegamas užtrauktuku perskyrimas dvi kišenės , kišenė nugaroje
Rankinė skirta nešioti per petį ir rankoje dėka reguliuojamos rankenos.
Išmatavimai: 30x29x12.5 cm.
Paviršius: veršelio oda.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.80 kg |
| Paviršius | Lygus |
| Stilius | Klasikinis |
| Lytis | Moteriški |
| Ypatingos savybės | Diržas per petį |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 12,50 cm |
| Plotis | 30,00 cm |
| Aukštis | 29,00 cm |
KATANA moteriška rankinė.
Išplanavimas: vienas pagrindinis skyrius, viduje užsegamas užtrauktuku perskyrimas dvi kišenės , kišenė nugaroje
Rankinė skirta nešioti per petį ir rankoje dėka reguliuojamos rankenos.
Išmatavimai: 30x29x12.5 cm.
Paviršius: veršelio oda.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 0.80 |
| Paviršius | Lygus |
| Stilius | Klasikinis |
| Lytis | Moteriški |
| Ypatingos savybės | Diržas per petį |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 12,50 |
| Plotis | 30,00 |
| Aukštis | 29,00 |
| Talpa | 0,00 |