PIQUADRO Patricia moteriška odinė nešiojamojo kompiuterio (14") kuprinė su iPad® skyriumi, kišenėmis AirPods® ir CONNEQU 4.0 ausinėms, amortizuojančia ir RFID apsauga.
Išmatavimai: 30 x 38 x 12 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 1.02 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Kompiuterio dydis | 14" |
| Gylis | 12,00 cm |
| Plotis | 30,00 cm |
| Aukštis | 38,00 cm |
| Talpa | 12,00 l |
PIQUADRO Patricia moteriška odinė nešiojamojo kompiuterio (14") kuprinė su iPad® skyriumi, kišenėmis AirPods® ir CONNEQU 4.0 ausinėms, amortizuojančia ir RFID apsauga.
Išmatavimai: 30 x 38 x 12 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Raukšlėtumas, randai, žymės ar netolygi spalva yra natūralios odos savybės.
| Sudėtis | Natūrali oda |
|---|---|
| Svoris | 1.02 |
| Lytis | Moteriški |
| Kompiuterio dydis | 14" |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 12,00 |
| Plotis | 30,00 |
| Aukštis | 38,00 |
| Talpa | 12,00 |