Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
35 90
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.9 kg 2.1 kg
Ratukai
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Pirkinių krepšiai su ratukais

Pirkinių krepšių su ratukais privalumai

Daugeliui gali kilti klausimas, kam reikalingi pirkinių krepšiai su ratukais? Privalumų yra daug, ypač tiems, kurie gyvena mieste ir neturi automobilio. Investavus į asmeninį pirkinių krepšelį, jums bus lengviau patekti iš taško A į tašką B.

Toks krepšys yra didžiulis privalumas, jei tenka dažnai eiti į parduotuvę ir namo neštis didelius kiekius maisto ir buities reikmenų. Taip ne tik lengviau apsipirksite, bet ir apsaugosite savo nugarą nuo nereikalingos apkrovos. Juos taip pat naudoja tokių profesijų žmonės, kuriems tenka su savimi nešiotis didelius kiekius daiktų (tarkim, laiškininkai).

Pirkinių krepšiai su ratukais taip pat dažnas pasirinkimas besirūpinančiais aplinkos tvarumu – su savo asmeniniu krepšiu išvengsite pirkimo papildomų plastikinių maišelių ir sumažinsite taršą.

Kaip išsirinkti tinkamą?

Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį yra į ratukų skaičių (patogumą vežant), paties krepšio medžiagą ir krepšio dydį (tiek sulanksčius, tiek išskleidus).

Ratukai

Patys paprasčiausi krepšiai būna su dviem (2) ratukais ir atrama. Tačiau galima įsigyti su papildomais ratukais krepšių: su 4 ar 6 ratukais.

Krepšiai su 4 ratukais lengviau valdomi siaurose vietose, nes dažnai jų ratukai sukinėjasi. Juos lengviau pastatyti ir galima vežti tiek stačius, tiek pakreiptus kampu. Be abejo, tokie krepšiai šiek tiek brangesni, nei su dviem ratais.

Krepšiai su 6 ratukais taip pat lengviau valdomi, nei su dviem. Ypač patogūs naudoti vežant laiptais.

Medžiagos

Daugumą sulankstomų pirkinių krepšių yra gaminami iš poliesterio ar nailono medžiagos, kurios atsparios įbrėžimams ir neperšlampamos. Stori medžiaginiai krepšiai atlaiko visu galimus parduotuvėje ir pakeliui į ją incidentus – užkliuvimus, smūgius ar įbrėžimus, taip pat pirkinių svorį.

Dydžiai

Dydžių būna įvairių, patys paprasčiausi krepšiai patogiai susilanksto, todėl nenaudojant patogūs laikyti. Sulankstomas krepšys užima ne daug vietos.

Tiesa, naujesni krepšių modeliai dažnai montuojami ant vežimo stiliaus metalinio rėmo su dideliais ratais, todėl gali nesusilankstyti (tačiau jie patogūs gabenti itin sunkius krovinius) ir jam reikės atskiros vietos laikymui.

Įsivertinkite, koks krepšys geriausiai atitiks jūsų poreikius ir džiaukitės lengvu apsipirkinėjimu!

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo