Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
7 140
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.1 kg 1.5 kg
Stilius
daugiau mažiau
Raštas
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Kompiuterio dydis
daugiau mažiau
Filter

Sportinės kuprinės

Sportinės kuprinės internetu

Sportui skirtos kuprinės tampa vis populiaresnės. Jų stilių, spalvų ir formų pasirinkimas vis didėja, ir iš tokios įvairovės vis sunkiau išsirinkti labiausiai tinkamą. Populiarumo priežastis yra kuprinės patogumas, talpumas ir universalumas. Juk daug patogiau svorį nešioti paskirstytą per visą nugarą, nei sportiniame krepšyje rankoje ar ant vieno peties. 

Kaip pasirinkti tinkamą sportinę kuprinę?

Žinodami, kokiu tikslu jums reikalinga sportinė kuprinė, galėsite tiksliau pasirinkti tinkamą gaminio dydį, stilių ir matmenis. Visos vyrams ir moterims skirtos kuprinės turi atitikti jos paskirtį. 

Rinkdamiesi kuprinę, atkreipkite dėmesį į kuprinės medžiagos kokybę ir tvirtumą, siūles (jos turi būti tiesios ir dailiai susiūtos). Būtinai įsitikinkite, kad kuprinės tvirtinimo detalės, diržai yra tvirti ir kokybiški. Tai užtikrins, kad kuprinė tarnaus ilgai ir nesuplyš pačiu netinkamiausiu laiku. 

Kompaktiška kuprinė puikiai tiks bėgiojant, važinėjant dviračiu, o didesnė sportinė kuprinė puikiai sutalpins aprangą ir kitus daiktus einant į sporto salę, vienos dienos žygį. Sportui skirta kuprinė turi būti patogi, nesudėtingos konstrukcijos. 

Sportinės kuprinės vaikams turi pasižymėti tokiomis pačiomis savybėmis kaip ir skirtos suaugusiems, bet būtina atkreipti dėmesį, kad pati kuprinė nebūtų sunki, o pilna – neviršytų 10 procentų vaiko svorio. 

Daugiau

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo