Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
9 25
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0 kg 0.2 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Stilius
daugiau mažiau
Tipas
daugiau mažiau
Raštas
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Vaikiškos piniginės

Vaikiškos piniginės internetu

Vaikiška piniginė – tai ne tik aksesuaras, bet ir pirmieji vaiko žingsniai savarankiškumo link. Tai vienas iš svarbiausių vaiko augimo etapų – kišenpinigių turėjimas ir jų valdymas. 

Kokio amžiaus vaikui reikia piniginės?

Pirmoji piniginė reikalinga vaikui nuo to momento, kai jis pradeda gauti kišenpinigius. Tai yra naujo etapo, suaugusio asmens link simbolis ir be abejo – pinigų organizavimo ir saugojimo priemonė. Pirmąją piniginę vaikas gali jau turėti būdamas ketverių metų ir ne vėliau kaip iki pirmosios klasės. 

Kaip išrinkti piniginę vaikui?

Stilius. Patiems mažiausiems vaikams užteks itin paprastos, talpinančios monetas piniginės, kurią lengva įsidėti į kišenę. Tuo tarpu moksleiviams, ji turi turėti skyrius tiek monetoms, tiek banknotams, taip pat vieta mokinio pažymėjimui, viešojo transporto bilietui ir kitoms kortelėms. 

Į darželį einantiems berniukams ir mergaitėms patiks ryškios piniginės su mėgstamais pasakų ar animacinių filmų veikėjais. Mokyklinio amžiaus vaikai galbūt rinksis subtilesnes ir neutralesnių tonų pinigines. Leiskite vaikui pačiam išsirinkti jo aksesuarą – tai suteiks jam pasitikėjimo savimi. 

Medžiaga. Geriausias variantas būtų modelis, pagamintas iš storų, vandeniui atsparių, poliesterinių audinių, kuriuos lengva prižiūrėti. 

Lengva atidaryti ir uždaryti. Atkreipkite dėmesį į tvirtinimo detales, užsegimus. Vaikams, ypač darželinukams, turėtų būti lengva atidaryti ir uždaryti piniginę. 

Saugumas. Piniginė neturėtų turėti smulkių detalių, kurias galima nuplėšti. Taip pat gali turėti grandinėlę, kurią lengva pritvirtinti prie kelnių kišenės, kad vaikas jos nepamestų ar nepaliktų. 

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo