Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
1 28
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0 kg 0.4 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Stilius
daugiau mažiau
Tipas
daugiau mažiau
Raštas
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Penalai

Penalai internetu

Penalas – raštinės reikmenų dėklas, dažniausiai skirtas vaikams ir paaugliams susidėti rašymo priemones mokyklai. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik berniukams ir mergaitėms skirtų žaismingų penalų, bet ir vyresniems moksleiviams ir suaugusiems skirtų klasikinių ir neutralių spalvų pieštukinių / kosmetinių. 

Kokio tipo penalą pasirinkti?

Dažniausiai kanceliarinėms priemonės laikyti naudojami du penalų tipai: pieštukinė ir knygos tipo penalas. 

Pieštukinė / kosmetinė

Šio tipo penalas populiarus tiek tarp vaikų, tiek tarp suaugusiųjų. Jis būna cilindro formos, turi vieną didelį skyrių, kuriame sudedamos visos rašymo priemonės. Priklausomai nuo pieštukinės dydžio skirs priemonių, kurias galėsite laikyti kiekis. 

Suaugusiems patiks natūralios odos modernus ir stilingas pieštukų dėklas, kuris gali būti pritaikomas laikyti kosmetikai. 

Knygos tipo penalas

Tokių penalų privalumas, kad juose labai lengva organizuoti didelį kiekį rašymo priemonių, būna atskiri skyreliai trintukui, drožtukui, rašalo kapsulėms, pritvirtinto gumeles organizuoti rašymo priemones. Tai leidžia vaikui greičiau rasti reikiamos spalvos piešimo priemonę, tvarkingiau ir saugiau laikyti kanceliarines priemones. 

Toks penalas turi tvirtą rėmą ir gali būti pakankamai didelis, užsegamas užtrauktuku. Atidarytas penalas primena atverstą knygą. Tokiame penale vaikui lengvą palaikyti tvarką. 

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo