Stilinga ir funkcionali DELSEY Dita kuprinė – puikus pasirinkimas kasdienai, darbui ar kelionėms.
Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsparios ir patvarios medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą bei apsaugą nuo drėgmės. Modelis pasižymi talpiu pagrindiniu skyriumi su užtrauktuku, patogiomis vidinėmis kišenėmis bei ergonomiškomis, reguliuojamomis petnešomis, kurios užtikrina komfortą visos dienos metu.
Išmatavimai: 42 x 30 x 15,5 cm.
Talpa: 20 l.
Svoris: 0,5 kg.
Sudėtis: perdirbtas poliesteris 600D
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.50 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.01 l |
| Gylis | 15,50 cm |
| Plotis | 30,00 cm |
| Aukštis | 42,00 cm |
| Talpa | 20,00 l |
Stilinga ir funkcionali DELSEY Dita kuprinė – puikus pasirinkimas kasdienai, darbui ar kelionėms.
Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsparios ir patvarios medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą bei apsaugą nuo drėgmės. Modelis pasižymi talpiu pagrindiniu skyriumi su užtrauktuku, patogiomis vidinėmis kišenėmis bei ergonomiškomis, reguliuojamomis petnešomis, kurios užtikrina komfortą visos dienos metu.
Išmatavimai: 42 x 30 x 15,5 cm.
Talpa: 20 l.
Svoris: 0,5 kg.
Sudėtis: perdirbtas poliesteris 600D
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.50 |
| Lytis | Unisex |
| Tūris | 0.01 |
| Gylis | 15,50 |
| Plotis | 30,00 |
| Aukštis | 42,00 |
| Talpa | 20,00 |